KONST / Litografier / Litografi 5475598
nr 547 5598
Minako Masui
(f. 1940), Sverige
Litografi, signerad, Minako Masui 84, 17/40, Sommarväxt
Minako Masui, japansk-svensk grafiker och skulptör född 1940 i Yokohama.
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 16:47:05
250 kr
400 kr
400 kr
450 kr
550 kr
Minako Masui
Läs mer om Minako Masui